Przewód światłowodowy o wysokiej stabilności OM4 MTP dla sieci 40G

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TTI/OEM/ODM
Orzecznictwo: ISO, SGS, ROHS
Numer modelu: MPO-24F
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20 szt
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 2-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 8000 szt / dzień

Szczegóły informacji

Typ złącza: MPO / MTP Ferrule End-face: UPC, APC
Włókna typu: OM4 Rodzaj kabla: 8-rdzeniowy, 12-rdzeniowy, 24-stopniowy
OD kabla: 3,0 mm Kurtka kablowa: PVC LSZH OFNR OFNP
Długość kabla: 1M, 2M, 3M lub niestandardowe Kolor kabla: Pomarańczowy, żółty, Aqua, fioletowy, fioletowy lub dostosowany
High Light:

optical patch cord

,

optical fiber connector

opis produktu

Przewód światłowodowy o wysokiej stabilności OM4 MTP dla sieci 40G


Opis:

Światłowodowe kable krosowe MPO / MTP są ze złączami światłowodowymi MPO / MTP.
Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim sznurku, na przykład 4 włókna, 8 włókien, 12 włókien itp.

Funkcje:


Dobra umiejętność wymiany

Dobra trwałość

100% test optyczny
Dostępne z wiązką włókien, wyciągiem wstążkowym, pigtailem
Spełnia normy ISO9001, ROHS i Bell core GR 326-core
Spersonalizowane specyfikacje z zadowoleniem

Podanie:

FTTH, LAN, PON

Optyczny CATV

Lokalna sieć ringowa

System komunikacji światłowodowej

Sprzęt do testowania światłowodów

Czujnik światłowodowy


Specyfikacja:

Złącze światłowodowe

Złącze A
Typ złącza 8, 12 lub 24-Fiber MPO / MTP
Okucie końca UPC, APC
Kolor obudowy MM (Beżowy / Aqua), SM (żółty / zielony)
Strata wtrąceniowa, typowa ≤ 0,10 dB
Strata wtrąceniowa, maks. ≤ 0,35 dB
Trwałość (500 krycia) <0,2dB
Złącze B
Typ złącza LC / SC
Okucie końca UPC, APC
Kolor obudowy Niebieski, Beżowy, Aqua
Strata wtrąceniowa, typowa ≤ 0,10 dB
Strata wtrąceniowa, maks. ≤ 0,35 dB
Trwałość (1000 krycia) <0,2dB


Światłowód

Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Liczba włókien 8, 12, 24 rdzenie
Średnica zewnętrzna 12 °: 4,5 ± 0,2 mm; 24cores: 5,4 ± 0,2 mm
Kurtka zewnętrzna Kolor OS2 (żółty), OM2 (pomarańczowy), OM3 (Aqua), OM4 (fioletowy)
Materiał zewnętrznej kurtki LSZH, OFNP, OFNR
Wytrzymałość na rozciąganie 500N
temperatura robocza -20 ° C + 60 ° C
Temperatura przechowywania -40 ~ + 70 ° C


Szczegóły zamówienia:

MPO / UPC-MPO / UPC-MM-12cores-2M
① ② ① ② ③ ④ ⑤
① Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, DIN, D4, SMA
② Ferrule End-face: PC, UPC, APC
③ Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um lub 62,5 / 125um)
④ Rdzeń światłowodowy: 4-żyłowy, 8-rdzeniowy, 12-rdzeniowy, 24-rdzeniowy
⑤ Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub dostosowane
⑥ Typ kabla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Zdjęcie produktu:

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

marketing@ttifiber.com
+8619129987302
86-19129987302
tan5320
86-15012829515
123
asf