• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.
Osoba kontaktowa : Vicky Tan
Numer telefonu : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TTI/OEM/ODM
Orzecznictwo ISO, SGS, ROHS
Numer modelu Patchcord światłowodowy
Minimalne zamówienie Do negocjacji
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Worek PE wewnątrz, a następnie na zewnątrz kartonu do pakowania
Czas dostawy Zależy od ilości, 3-20 dni roboczych po otrzymaniu płatności!
Zasady płatności T/T, L/C, Paypal, Western Union
Możliwość Supply 8000 szt/dzień
Szczegóły Produktu
Typ złącza FC i LC Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy
Rodzaj kabla Dupleks Kurtka kablowa Płaszcz zewnętrzny z PVC
Kolor kabla Żółty lub dostosowany Trwałość > 1000 razy
Temperatura robocza -40°C ~ +70°C Aplikacja FTTH FTTB Sieć FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE i stacja bazowa, do łącza wewnętrznego ODF, do łącza
Długość Dowolna długość jest dostosowana Polski PC/UPC/APC
Prawdziwa fabryka TAk
High Light

Dupleksowy kabel światłowodowy jednomodowy

,

dupleksowy kabel krosowy światłowodowy

,

dwustronny kabel światłowodowy z płaszczem PCV

opis produktu

Najwyższej jakości jednomodowy dupleks FC-LC SM DX Patchcord światłowodowy Kabel światłowodowy

 

 

Specyfikacja wydajności złącza światłowodowego:

 

Typ złącza FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ
Rodzaj włókna SM(G.652D/G.657A) MM(OM1/OM2/OM3/OM4)
Końcówka ferruli komputer UPC APC UPC
Strata wtrąceniowa ≤0,2 dB ≤0,2 dB ≤0,3dB ≤0,3bB
Strata zwrotu ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35 dB
Wymienność ≤0,2 dB
Powtarzalność ≤ 0,1 dB (1000 razy)
Trwałość > 1000 razy
temperatura robocza -40°C ~ +85°C
 

Specyfikacja wydajności kabla światłowodowego:

 

Rodzaj włókna min.Pasmo Dystans Osłabienie
62,5/125 850/1300 nm
200/500 MHz/km
@100Mbps 2km @1Gig 220m 850/1300 nm
3,0/1,0 dB/km
50/125 850/1300 nm
500/500 MHz/km
@100Mbps 2km @1Gig 500m 850/1300 nm
3,0/1,0 dB/km
50/125
Zoptymalizowany pod kątem 10 gigabajtów
850/1300 nm
2000/500 MHz/km
@100Gig Różni się w zależności od VCSEL typowo 300m 2850nm 850/1300 nm
3,0/1,0 dB/km
9/125 1310/1550 nm
Około 100 teraherców
Do 100 km W zależności od transceivera 1310/1550 nm
0,4/0,3dB/km
 

 

Opis:


Patchcord światłowodowy nadaje się do kabli połączeniowych sprzętu, połączeń krzyżowych i połączeń w obszarze roboczym.Wszystkie patchcordy światłowodowe
są produkowane w klasie telekomunikacyjnej i polerowanej A oraz w 100% testowane fabrycznie w celu zapewnienia zgodności ze standardami.
Zworkę / pigtail światłowodowy można podzielić na zwykłe zworki jednomodowe i wielomodowe według różnych transmisji
głoska bezdźwięczna;zgodnie ze strukturą złącza można go podzielić na zworkę FC, zworkę SC, zworkę St, zworkę LC, zworkę MTRJ, MPO
zworka, zworka Mu, zworka SMA, zworka FDDI, zworka din4, zworka D4 i inne formy.

 

 

Wyświetlacz produktu:

 

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 0

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 1

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 2

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 3

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 4

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 5


Cechy produktu:

1).Niska strata wtrąceniowa
2).Utrata odbicia w dolnej części pleców
3).Specyfikacje zdefiniowane na zamówienie
4).Łatwa instalacja
5).Stabilny środowiskowo


Sposób nakładania produktu:


1).Telekomunikacja
2).Sieć lokalna
3).Włókno do domu
4).Transmisja wideo
5).Wykrywanie światłowodowe
6).Przyrządy do testowania
7).CATV

 

 

Certyfikat firmy:

 

Jednomodowy dupleksowy płaszcz światłowodowy FC-LC SM DX z PVC 6

 

O naszej firmie:

 

Technologia komunikacji światłowodowej Shenzhen TTI.Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji, rozwoju i sprzedaży zespołów kabli światłowodowych i urządzeń do komunikacji światłowodowej.

 

Nasza firma ustanowiła zestaw ścisłego systemu zapewnienia jakości i uzyskała międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, ISO4001.

Naszymi głównymi produktami są kabel światłowodowy, patchcord światłowodowy, pigtail światłowodowy, adapter światłowodowy, tłumik światłowodowy, rozdzielacz PLC, patch panel światłowodowy i wiele innych produktów FTTH.

 

Oferujemy nie tylko usługi OEM, ale także pomagamy wielu partnerom z całego świata odnieść sukces na rynku dzięki profesjonalnemu wsparciu technicznemu, doskonałemu rozwiązaniu produktowemu, konkurencyjnym cenom, szybkiej dostawie i dobrej obsłudze.

 

Dzięki naszemu programowi zapewniania jakości zapewniamy wyjątkową jakość kabli światłowodowych.Jakość zawsze wyróżniała TTI Fiber i jest kluczem do sukcesu firmy.

 

Naszym głównym celem jest rozwiązywanie problemów naszych klientów i problemów technicznych poprzez partnerską współpracę w celu projektowania i produkcji wyjątkowych produktów.Dążymy do 100% satysfakcji klienta.

 

TTI Fiber zapewnia wykwalifikowane rozwiązania techniczne i natychmiastową reakcję serwisu wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą produktów.Oferujemy dobrą obsługę i profesjonalne wsparcie.

 

Wybierz TTI, aby Twój Internet przyspieszył!

 

 

Często zadawane pytania:

 

1. Dlaczego warto wybrać WŁÓKNO TTI?
(1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
(2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
(3) Rozwiązania dla klientów: Szybkie.
(4) Cena korzystna dla wszystkich: oszczędzaj dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom.


2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
Tak, akceptujemy je.


3. Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
Jasne, Twoje LOGO może być wydrukowane na pudełkach lub produktach.


4. Jaka jest metoda wysyłki?
Akceptujemy wszystkie przesyłki, takie jak dostawa, transport morski, transport lądowy, transport lotniskowy.

Zostaw wiadomość