Chiny Patch cord światłowodowy producent
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Dom Produkty

Patch cord światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
Wystawa
Opinie klientów
Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.

—— Andy Mikhaiel

Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.

—— Baher Pavel

Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.

—— Philip Pronk

Im Online Czat teraz

Patch cord światłowodowy

(18)
Chiny Żółty przewód światłowodowy Lc Fc Simplex Kabel światłowodowy Pojedynczy tryb dla sieci CATV fabryka

Żółty przewód światłowodowy Lc Fc Simplex Kabel światłowodowy Pojedynczy tryb dla sieci CATV

Patchcord światłowodowy LC jednokrotny Simplex z PVC Yellow Jacket Opis: Złącza światłowodowe LC stosowane w światłowodowych kablach krosowych są zaprojektowane zgodnie ze standardami LC z wysokiej jakości ... Read More
2018-12-07 10:23:33
Chiny SC Opancerzony kabel światłowodowy Multimode Duplex z czerwonym / czarnym butem fabryka

SC Opancerzony kabel światłowodowy Multimode Duplex z czerwonym / czarnym butem

SC Opancerzony kabel światłowodowy Duplex Multimode z czerwonymi / czarnymi butami Opis: Kabel światłowodowy jest przystosowany do podłączenia kabli łączących, połączeń krzyżowych i połączeń w obszarze roboczym... Read More
2018-12-07 10:22:25
Chiny OM4 OFNR Kurtka Patch cord światłowodowy z MTRJ - LC Connector LAN / CATV fabryka

OM4 OFNR Kurtka Patch cord światłowodowy z MTRJ - LC Connector LAN / CATV

OM4 OFNR Jacket Optical Cord z MTRJ - LC Connector LAN / CATV Opis: Kable Patch Fiber to długość światłowodu z dwoma końcami dodającymi złącza do podłączenia ścieżki wiązki. Fibtail Pigtail to długość świat... Read More
2018-12-06 19:25:39
Chiny Kabel światłowodowy do patchworku ST - SC 3.0mm Fioletowy kolor OFNR Kurtka zewnętrzna fabryka

Kabel światłowodowy do patchworku ST - SC 3.0mm Fioletowy kolor OFNR Kurtka zewnętrzna

ST - SC Patchwork światłowodowy 3.0mm Fioletowy kolor OFNR Kurtka zewnętrzna Opis: Optyczny patchcord to długość światłowodu z dwoma końcami dodającymi złącza do podłączenia ścieżki wiązki. Kable krosowe TTI ... Read More
2018-12-06 19:25:23
Chiny Dostosowana długość Simplex SC Patch światłowodowy Sc Fiber Jumper fabryka

Dostosowana długość Simplex SC Patch światłowodowy Sc Fiber Jumper

Dostosowana długość Simplex SC Patch światłowodowy Wysoka strata powrotna Szybkie Szczegóły: Precyzyjne złącze Dostosowana długość Doskonałe możliwości mechaniczne Strata wtrąceniowa 1000 razy temperatura ... Read More
2018-12-06 19:25:02
Chiny Patchcord światłowodowy OM4 MPO UPC, 4 8 12 24 kabel światłowodowy w trybie wielomodowym fabryka

Patchcord światłowodowy OM4 MPO UPC, 4 8 12 24 kabel światłowodowy w trybie wielomodowym

Patchcord światłowodowy OM4 MPO UPC, 4 8 12 24 kabel światłowodowy w trybie wielomodowym Opis: Patchcord światłowodowy jest kablem światłowodowym służącym do podłączania jednego urządzenia do drugiego w celu ... Read More
2018-12-06 19:18:15
Chiny SC - Kable światłowodowe LC fioletowe / fioletowe OM3 50/125 fabryka

SC - Kable światłowodowe LC fioletowe / fioletowe OM3 50/125

SC - przewód światłowodowy LC, fioletowy / fioletowy kabel OM3 50/125 Opis: Światłowodowe kable krosowe są dostępne zarówno w kablach wielomodowych, jak i jednomodowych, w wersji Simplex i Duplex. Kabel świat... Read More
2018-12-06 19:16:02
Chiny 2.0mm Niebieski kabel światłowodowy Patch Cord Singlelemode Simplex fabryka

2.0mm Niebieski kabel światłowodowy Patch Cord Singlelemode Simplex

Jednoczęściowy patchcord światłowodowy z niebieskim kablem światłowodowym 2.0mm Opis: Kabel światłowodowy jest przystosowany do podłączenia kabli połączeniowych, połączeń krzyżowych i połączeń w obszarze ... Read More
2018-12-06 19:15:38
Chiny Kabel światłowodowy Duplex OM4 Kabel łączący Lc To Lc z ceramiczną tulejką fabryka

Kabel światłowodowy Duplex OM4 Kabel łączący Lc To Lc z ceramiczną tulejką

Duplex OM4 Patch światłowodowy LC - LC z ceramiczną tulejką Opis: Zworka światłowodowa to długość światłowodu z dwoma końcami, łączącymi w celu połączenia ścieżki wiązki. Kable krosowe TTI montowane z różnymi ... Read More
2018-12-06 19:15:17
Chiny MTRJ Duplex Patch światłowodowy OM3 Duplex Low Insertion Loss fabryka

MTRJ Duplex Patch światłowodowy OM3 Duplex Low Insertion Loss

MTRJ Duplex Patch światłowodowy OM3 Duplex Low Insertion Loss Opis: Złącza LC stosowane w światłowodowych kablach krosowych są zaprojektowane zgodnie ze standardami LC z wysokiej jakości ceramicznymi okuciami i ... Read More
2018-12-06 19:14:41
Page 1 of 2|< 1 2 >|