• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.
Osoba kontaktowa : Vicky Tan
Numer telefonu : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
Chiny SC OM1 OM2 Złącze światłowodowe Telecome Klasa dla kabla 0,9 mm

SC OM1 OM2 Złącze światłowodowe Telecome Klasa dla kabla 0,9 mm

Typ złącza: SC
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny Złącza wtykowe światłowodowe APC / złącze Lc Simplex do sieci lokalnej

Złącza wtykowe światłowodowe APC / złącze Lc Simplex do sieci lokalnej

Typ złącza: SC
Ferrule End-face: UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
VIDEO Chiny Złącze światłowodowe LC SC ST FC MTRJ z niską stratą wstawkową, stratą powrotną

Złącze światłowodowe LC SC ST FC MTRJ z niską stratą wstawkową, stratą powrotną

Nazwa: Złącze światłowodowe
Typ złącza: SC / LC / ST / FC / MTRJ
Rodzaj włókna: Pojedynczy model/wielomodel
Chiny Złącza światłowodowe czarno-czerwone MM wielomodowe z zaciskiem dwustronnym

Złącza światłowodowe czarno-czerwone MM wielomodowe z zaciskiem dwustronnym

Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect.
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny Złącze światłowodowe SM SC FC LC Złącze światłowodowe jednomodowe typu APC OS1 OS2

Złącze światłowodowe SM SC FC LC Złącze światłowodowe jednomodowe typu APC OS1 OS2

Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU ect.
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny 12 rdzeń MPO / MTP Złącze światłowodowe do panelu światłowodowego

12 rdzeń MPO / MTP Złącze światłowodowe do panelu światłowodowego

Typ złącza: MPO / MTP
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny Złącze światłowodowe MU Simplex 9 / 125um 50 / 125um lc duplex connector

Złącze światłowodowe MU Simplex 9 / 125um 50 / 125um lc duplex connector

Typ złącza: MU
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny Złącza światłowodowe LC OM4 Z kablem światłowodowym 90 stopni

Złącza światłowodowe LC OM4 Z kablem światłowodowym 90 stopni

Typ złącza: LC
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny MU Simplex Duplex Światłowód do OM3 OM4 Kabel światłowodowy

MU Simplex Duplex Światłowód do OM3 OM4 Kabel światłowodowy

Typ złącza: MU
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
Chiny Złącza światłowodowe jednomodowe MTRJ LC do kabli żeńskich / męskich

Złącza światłowodowe jednomodowe MTRJ LC do kabli żeńskich / męskich

Typ złącza: LC
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy
1 2 3