Chiny Patch cord światłowodowy producent
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Dom Produkty

Rozdzielacz światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
Wystawa
Opinie klientów
Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.

—— Andy Mikhaiel

Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.

—— Baher Pavel

Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.

—— Philip Pronk

Im Online Czat teraz

Rozdzielacz światłowodowy

(18)
Chiny 1 × 64 PLC SM Łącznik światłowodowy do FTTP / FTTH / FTTN / FTTC fabryka

1 × 64 PLC SM Łącznik światłowodowy do FTTP / FTTH / FTTN / FTTC

Rozdzielacz światłowodowy 1 × 64 PLC SM do FTTP / FTTH / FTTN / FTTC Opis: Rozgałęźniki światłowodowe są dostępne z konfiguracjami 1x2, 1x3, 1x4, 1x5, 1x6, 1x8, 1x12, 1x16, 1x18, 1x32 i 1x64 z światłowodem ... Read More
2018-12-06 19:39:47
Chiny Rozdzielacz światłowodowy 1 × 8 PLC SM MM z rurką stalową i płaszczem LSZH fabryka

Rozdzielacz światłowodowy 1 × 8 PLC SM MM z rurką stalową i płaszczem LSZH

Rozdzielacz światłowodowy 1 × 8 PLC z pakietem rur stalowych i płaszczem LSZH Opis: PLC Splitter światłowodowy to element mikrooptyczny wykorzystujący techniki fotolitograficzne do tworzenia falowodu optycznego ... Read More
2018-12-06 19:39:34
Chiny Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa Odf z dwoma światłowodami Plc Splitter fabryka

Skrzynka przyłączeniowa światłowodowa Odf z dwoma światłowodami Plc Splitter

Szafa światłowodowa montowana w szafie sterowniczej z 2x 16 światłowodowymi splitterami PLC Opis: PLC Splitter światłowodowy to element mikrooptyczny wykorzystujący techniki fotolitograficzne do tworzenia ... Read More
2018-12-06 19:39:22
Chiny Rozdzielacz światłowodowy 1x16 PLC Do terminala światłowodowego montowanego w stojaku fabryka

Rozdzielacz światłowodowy 1x16 PLC Do terminala światłowodowego montowanego w stojaku

Rozdzielacz światłowodowy 1x16 PLC do terminala światłowodowego montowanego w stojaku Opis: PLC Splitter światłowodowy to element mikrooptyczny wykorzystujący techniki fotolitograficzne do tworzenia falowodu ... Read More
2018-12-06 19:38:55
Chiny Rozdzielacz światłowodowy G657A2 do czujników światłowodowych, łącznik Lc Lc St St fabryka

Rozdzielacz światłowodowy G657A2 do czujników światłowodowych, łącznik Lc Lc St St

Światłowodowy rozdzielacz światłowodowy G657A2 do światłowodów Opis: PLC Splitter światłowodowy to element mikrooptyczny wykorzystujący techniki fotolitograficzne do tworzenia falowodu optycznego na podłożu ... Read More
2018-12-06 19:38:29
Chiny Rozdzielacz światłowodowy LGX PLC z adapterem SC APC Simplex fabryka

Rozdzielacz światłowodowy LGX PLC z adapterem SC APC Simplex

LGX PLC Splitter Box z SC APC Simplex Adaptery światłowodowe Opis: TTI dostarcza całą serię produktów do rozdzielania 1xN i 2xN, które są dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszystkie produkty spełniają ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Pudełko rozgałęźnika światłowodowego z 19-calowym stojakiem i rozgałęziaczem światłowodowym SC / APC fabryka

Pudełko rozgałęźnika światłowodowego z 19-calowym stojakiem i rozgałęziaczem światłowodowym SC / APC

19-calowy, montowany w stojaku rozdzielacz z rozdzielaczem włókien PLC SC / APC Opis: Montowany w szafie rozdzielacz ma 19-calowy interfejs Służy do instalacji różnych splitterów Spełniają potrzebę dystrybucji ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Złącze SC jednomodowe Rozdzielacz światłowodowy z plastikowym pudełeczkiem fabryka

Złącze SC jednomodowe Rozdzielacz światłowodowy z plastikowym pudełeczkiem

Światłowodowy rozdzielacz światłowodowy G657A2 do światłowodów Opis: Splitter światłowodowy jest rodzajem urządzenia do zarządzania mocą optyczną, które jest wytwarzane przy użyciu technologii falowodowych z wł... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny 1310nm 1490nm 1550nm Trzy Window FBT Splitter światłowodowy / Multimode Fibre Splitter fabryka

1310nm 1490nm 1550nm Trzy Window FBT Splitter światłowodowy / Multimode Fibre Splitter

1310nm 1490nm 1550nm Wielomodowy trzyfalowy rozgałęźnik FBT Opis: Wielomodowy (OM1 OM2 OM3) Rozdzielacz światłowodowy FBT to rodzaj urządzenia do zarządzania mocą optyczną, które jest wytwarzane przy użyciu ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Rozgałęźnik światłowodowy FBT z pojedynczym oknem, łącznik światłowodowy 1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7 fabryka

Rozgałęźnik światłowodowy FBT z pojedynczym oknem, łącznik światłowodowy 1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7

1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7 Rozdzielacz światłowodowy FBT z pojedynczym oknem Opis: Rozdzielacz światłowodowy FBT to rodzaj urządzenia do zarządzania mocą optyczną, które jest wytwarzane przy użyciu ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|