Chiny Patch cord światłowodowy producent
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Dom Produkty

Włókno MTP / MPO

Orzecznictwo
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
Wystawa
Opinie klientów
Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.

—— Andy Mikhaiel

Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.

—— Baher Pavel

Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.

—— Philip Pronk

Im Online Czat teraz

Włókno MTP / MPO

(19)
Chiny Przewód światłowodowy o wysokiej stabilności OM4 MTP dla sieci 40G fabryka

Przewód światłowodowy o wysokiej stabilności OM4 MTP dla sieci 40G

Przewód światłowodowy o wysokiej stabilności OM4 MTP dla sieci 40G Opis: Światłowodowe kable krosowe MPO / MTP są ze złączami światłowodowymi MPO / MTP. Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim ... Read More
2018-12-06 19:41:38
Chiny 24 rdzeń OM4 MTP / MPO Patch światłowodowy do kaset MPO fabryka

24 rdzeń OM4 MTP / MPO Patch światłowodowy do kaset MPO

24 rdzeń OM4 MTP / MPO Patch światłowodowy do kaset MPO Opis: Światłowodowe kable krosowe MPO / MTP są ze złączami światłowodowymi MPO / MTP. Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim sznurku, na ... Read More
2018-12-06 19:41:24
Chiny OM3 / OM4 Męski typ patch światłowodowy MTP / MPO z światłowodem 3.0mm fabryka

OM3 / OM4 Męski typ patch światłowodowy MTP / MPO z światłowodem 3.0mm

OM3 / OM4 Męski kabel światłowodowy typu MPO z światłowodem 3.0mm Opis: Światłowodowe kable krosowe MPO / MTP są ze złączami światłowodowymi MPO / MTP. Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim ... Read More
2018-12-06 19:41:08
Chiny UPC / APC MTP Jednomodowe kable światłowodowe z płaszczem LSZH fabryka

UPC / APC MTP Jednomodowe kable światłowodowe z płaszczem LSZH

UPC / APC MTP Jednomodowe kable światłowodowe z płaszczem LSZH Opis: Światłowodowe kable krosowe MPO / MTP są ze złączami światłowodowymi MPO / MTP. Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim sznurku... Read More
2018-12-06 19:40:51
Chiny MPO / MTP Żeński patchcord światłowodowy do 8-żyłowego kabla światłowodowego fabryka

MPO / MTP Żeński patchcord światłowodowy do 8-żyłowego kabla światłowodowego

MPO / MTP Żeński patchcord światłowodowy do 8-żyłowego kabla światłowodowego Opis: Światłowodowe kable krosowe MPO są ze złączami światłowodowymi MPO. Jest kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim ... Read More
2018-12-06 19:40:40
Chiny MPO - LC 12 Kabel światłowodowy Kabel światłowodowy Aqua Round Bundle fabryka

MPO - LC 12 Kabel światłowodowy Kabel światłowodowy Aqua Round Bundle

MPO - przewód światłowodowy LC 12 z rdzeniem światłowodowym Kabel światłowodowy Aqua Round Bundle Opis: Wiązki światłowodowe MPO są stosowane w zespołach wielowłóknowych typu wstążka, w odróżnieniu od ... Read More
2018-12-06 19:17:45
Chiny 24 modułowe złącze rdzeniowe Mpo / kaseta z adapterem światłowodowym SC Simplex fabryka

24 modułowe złącze rdzeniowe Mpo / kaseta z adapterem światłowodowym SC Simplex

24-rdzeniowy moduł kasety MPO z adapterem światłowodowym SC Simplex Opis: Moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między złączami MPO i LC lub SC dyskretnymi. Służą do łączenia szkieletów MPO z ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny SC Simplex Adapter światłowodowy MTP / MPO z osłoną przeciwprzepięciową fabryka

SC Simplex Adapter światłowodowy MTP / MPO z osłoną przeciwprzepięciową

24-rdzeniowy moduł kasety MPO z adapterem światłowodowym SC Simplex Opis: Moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między złączami MPO i LC lub SC dyskretnymi. Służą do łączenia szkieletów MPO z ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Jednomodowe MPO Kaseta światłowodowa z adapterem światłowodowym LC Duplex fabryka

Jednomodowe MPO Kaseta światłowodowa z adapterem światłowodowym LC Duplex

Jednotodniowy moduł kasetonowy MPO z adapterem światłowodowym LC Duplex Opis: System kaset MPO pozwala na szybkie wdrożenie infrastruktury centrum danych o dużej gęstości, a także usprawnienie rozwiązywania ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny 12 rdzeniowych modułów kasetowych MTP / MPO do 1U światłowodowego panelu krosowego fabryka

12 rdzeniowych modułów kasetowych MTP / MPO do 1U światłowodowego panelu krosowego

12 podstawowych modułów kasetowych MPO do 1U światłowodowego panelu krosowego Opis: Moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między złączami MPO i LC lub SC dyskretnymi. Służą do łączenia szkieletów ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|