Chiny Patch cord światłowodowy producent
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Dom Produkty

Światłowodowy konwerter mediów

Orzecznictwo
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
dobra jakość Światłowód na sprzedaż
Wystawa
Opinie klientów
Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.

—— Andy Mikhaiel

Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.

—— Baher Pavel

Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.

—— Philip Pronk

Im Online Czat teraz

Światłowodowy konwerter mediów

(7)
Chiny Moduł 1,25 G SFP 30KM dla światłowodowej sieci konwerterów CCTV fabryka

Moduł 1,25 G SFP 30KM dla światłowodowej sieci konwerterów CCTV

Moduł 1,25 G SFP 30KM dla światłowodowej sieci konwerterów CCTV Opis: 1.10 / 100M WDM Media Converter może konwertować optycznie-elektryczne sygnały Ethernet między interfejsem 10 / 100M UTP (TX) a interfejsem ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Konwerter światłowodowy 2U do konwertera światłowodowego na 19-calową stelażową konstrukcję fabryka

Konwerter światłowodowy 2U do konwertera światłowodowego na 19-calową stelażową konstrukcję

10/100 / 1000M 2KM światłowodowy konwerter mediów dla złącza FC Opis: Konwerter światłowodowy obsługujący zewnętrzne moduły SFP i spełniający normę EN55022. Port Ethernet obsługuje sprzęt PoE wysokiej mocy ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Chiny Konwerter światłowodowy 10 / 100M 1310nm Dual Fibre Fast Ethernet z optycznym włóknem Cat 5 UTP fabryka

Konwerter światłowodowy 10 / 100M 1310nm Dual Fibre Fast Ethernet z optycznym włóknem Cat 5 UTP

Konwerter światłowodowy 10 / 100M 1310nm Dual Fibre Fast Ethernet Opis: 1. Konwerter mediów 1310nm może konwertować sygnały optyczno-elektryczne Ethernet między interfejsem 10 / 100M UTP (TX) a interfejsem ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Chiny Konwerter światłowodowy 10/100 / 1000Base-T Gigabit UTP Ethernet 0-120KM fabryka

Konwerter światłowodowy 10/100 / 1000Base-T Gigabit UTP Ethernet 0-120KM

Konwerter światłowodowy 10/100 / 1000Base-T Gigabit Ethernet UTP Opis: Konwerter światłowodowy to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które realizuje płynną aktualizację sieci bez dodatkowych kosztów. Jest to ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Chiny 10/100 / 1000M 2KM Światłowodowy konwerter mediów dla złącza FC fabryka

10/100 / 1000M 2KM Światłowodowy konwerter mediów dla złącza FC

10/100 / 1000M 2KM światłowodowy konwerter mediów dla złącza FC Opis: Konwerter światłowodowy to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które realizuje płynną aktualizację sieci bez dodatkowych kosztów. Jest to ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Chiny Konwerter światłowodowy 10/100 / Mbps / Konwerter mediów sieciowych Gigabit Ethernet fabryka

Konwerter światłowodowy 10/100 / Mbps / Konwerter mediów sieciowych Gigabit Ethernet

Konwerter światłowodowy 10/100 Mb / s dla sieci Gigabit Ethernet Opis: Konwerter światłowodowy to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które realizuje płynną aktualizację sieci bez dodatkowych kosztów. Jest to ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Chiny Konwerter światłowodowy 100M do portu SC LC, konwerter mediów Fast Ethernet fabryka

Konwerter światłowodowy 100M do portu SC LC, konwerter mediów Fast Ethernet

100M Fast Ethernet światłowodowy konwerter mediów dla SC LC Port Opis: Konwerter światłowodowy to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które realizuje płynną modernizację sieci bez dodatkowych kosztów. Jest to ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Page 1 of 1