TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.

October 11, 2023
najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.

Sukces TTI Fiber na targach FUTURECOM 2023

najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  0
FUTURECOM 2023, największe w Ameryce Łacińskiej wydarzenie dotyczące technologii światłowodowych, zakończyło się niedawno w São Paulo z wieloma sukcesami.wiodąca firma technologiczna włókna optycznego, który zaprezentował swoje najnowsze produkty i technologie.

najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  1najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  2

Na stoisku TTI Fiber® zaprezentowano najnowsze rozwiązania światłowodowe dla telekomunikacji, centrów danych i innych.przyciągając uwagę odwiedzających z całego świata.

najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  3najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  4

Najważniejszą atrakcją stoiska TTI Fiber były innowacyjne kable światłowodowe przeznaczone do szybkiej transmisji danych na większe odległości.Kable te nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do centrów danych., sieci telekomunikacyjne i wiele innych.

 

"FUTURECOM 2023 był ogromnym sukcesem dla TTI Fiber", powiedział rzecznik firmy. "Mieliśmy możliwość nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami, dzielenia się informacjami o naszych najnowszych produktach,i zebrać cenne opinie na temat naszych usług i rozwiązań.??

najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  5najnowsze wiadomości o firmie TTI Fiber na wystawie Futurecom 2023.  6
Wydarzenie stanowiło doskonałą platformę dla TTI Fiber.
"Z niecierpliwością czekamy na dalsze wprowadzanie innowacji i rozwój naszego biznesu w branży światłowodowej" - dodał rzecznik.