• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Twoja cena pomaga mi zdobyć zamówienia, dziękuję bardzo, wyśle ​​Ci więcej zamówień.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Niesamowita, szybka dostawa, cieszę się, że dostaję je przed czasem.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dziękuję wam, moi klienci kochają wasze kable kordowe doskonałej jakości.
Osoba kontaktowa : Vicky Tan
Numer telefonu : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TTI OR OEM
Orzecznictwo ISO9001 / ISO14001 / ROHS
Numer modelu Kabel światłowodowy GYFXY
Minimalne zamówienie 1000M
Cena Negociated
Szczegóły pakowania bęben drzewny
Czas dostawy Negocjowane
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, ,
Możliwość Supply 10000 km

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Rodzaj włókna G652D G657A1 G657A2 Aplikacja Kanał i antena
Kolor Czarny materiał PE
Temperatura robocza -40°C~+70°C Liczba włókien 2-12
Długość fali 1310nm lub 1550nm Rodzaj włókna Jednomodowy/Wielomodowy
Posługiwać się FTTX Długość Dostosowane
Kontrola jakości 100% test przed wysyłką Pakiet Drewniany Rami
High Light

Zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM

,

zewnętrzny kabel światłowodowy GYFXY

,

czarny kabel światłowodowy gyfty

opis produktu

GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH

 

 

1. Specyfikacja:

Włókna o długości 250 μm umieszczone są w luźnej tubie wykonanej z wysokomodułowego tworzywa sztucznego.Rurki wypełnione są wodoodporną masą wypełniającą.Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) znajduje się w środku rdzenia jako niemetaliczny element wzmacniający.Rury (i wypełniacze) są skręcone wokół elementu wzmacniającego w zwarty i okrągły rdzeń.Po wypełnieniu rdzenia kabla masą wypełniającą, która chroni go przed wnikaniem wody, kabel jest uzupełniany osłoną PE.

 

  G652D G655 50/125 μm 62,5/125 μm
Tłumienie (+20 stopni C) @850nm     ≤ 3,0 dB/KM ≤ 3,0 dB/KM
@1300nm     ≤ 1,0 dB/KM ≤ 1,0 dB/KM
@1310nm ≤ 0,36 dB/KM --    
@1550nm ≤ 0,22 dB/KM ≤0,23dB/km    
Przepustowość (klasa A) @850nm     ≥ 500 MHz-KM ≥200 MHz-KM
@1300nm     ≥1000MHz-KM ≥600 MHz-KM
Przysłona numeryczna     0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Długość fali odcięcia kabla λcc ≤1260nm      


 

2. Funkcja:

 

(1) Dobra wydajność mechaniczna i temperaturowa
(2) Luźna tuba o wysokiej wytrzymałości, która jest odporna na hydrolizę
(3) Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
(4) Odporność na zgniatanie i elastyczność
(5)Dwa FRP zapewniają wytrzymałość na rozciąganie
(6) Mała średnica, niewielka waga i przyjazna instalacja

 

3. Aplikacja:

  • Częsty obszar piorunów i pole antyelektryczne: metro, tunel
  • Komunikacja na duże odległości: lokalna sieć trunkingowa i sieć użytkownika
  • Zastosowanie w kanałach i bezpośrednio w ziemi
  • Surowe środowisko

4. Parametry techniczne:

 

Rodzaj kabla Liczba włókien Waga kabla Rozciągający Odporność na zgniatanie Promień gięcia
kg/km Siła długa/ Długo/krótkoterminowe Statyczny/dynamiczny
(Zwiększone o   Krótkoterminowe N N/100mm mm
2 włókna)        
GYFXY 2~24 100 400/1000 300/1000 10D/20D

 

5. Pakiet i wysyłka

 

Kabel światłowodowy jest zapakowany w karton, zwinięty na bakelitowym i drewnianym bębnie.

Podczas transportu należy używać odpowiednich narzędzi, aby uniknąć uszkodzenia opakowania i łatwo się nimi posługiwać.Kable należy chronić przed wilgocią;trzymane z dala od wysokiej temperatury i iskier ognia;zabezpieczone przed nadmiernym zginaniem i zmiażdżeniem;chronione przed naprężeniami mechanicznymi i uszkodzeniami.

 

6. Zdjęcie produktu:

 

GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH 0GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH 1GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH 2

 

 

 

GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH 3

GYFXY 12-żyłowy zewnętrzny kabel światłowodowy SM MM Czarna osłona PE LSZH 4

 

6. FAQ:

 

1. Dlaczego warto wybrać WŁÓKNO TTI?
(1) Profesjonalny producent: Niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
(2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
(3) Rozwiązania klientów: szybkie.
(4) Cena Win-Win: Oszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom.


2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
Tak, akceptujemy je.


3. Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
Jasne, Twoje LOGO można wydrukować na pudełkach lub produktach.


4. Jaka jest metoda wysyłki?
Przyjmujemy wszystkie przesyłki, takie jak dostawa, transport oceaniczny, transport lądowy, transport lotniskowy.


5. Jaka jest płatność?
Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC,TT,DP,DA,Paypal.

Zostaw wiadomość